Народна самооборона Запорізької області
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Народна самооборона Запорізької області

домашня сторінка отряду http://samooboronazp.inf.ua
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Вернутся на главную страничку сайта http://samooboronazp.inf.ua
Хто зараз онлайн
Зараз відвідувачів на форумі: 4, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 4 гостей :: 1 пошукова система

немає

Рекордна відвідуваність форуму (102 одночасно) відбулась Вт Серп 01, 2017 7:49 am
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Березень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
КалендарКалендар
Найактивніші користувачі
Admin
 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Vote_lcap Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Voting_bar Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Vote_rcap 
bandera
 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Vote_lcap Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Voting_bar Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Vote_rcap 

 

  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015

Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38
АвторПовідомлення
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 10:47 am

Анатолий Виногродский

10 ч. · 


Беспилотники это сила

Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 10:45 am

11 ч. · 

"Порошенко не розуміє досі, в якій країні живе, не розуміє реалій. Я ніяк не форсую події, зі свого боку. А вони чомусь розгойдують ситуацію. Наші політикани, які стали державними мужами, волею обставин, волею народу, ціною крові, пролитої на Майдані та в цій війні, занадто залежні від думки з-за кордону. Путіна, Меркель, Олланда. Їм дають алгоритм поведінки, вони будуть йому слідувати. Навіть якщо це буде на шкоду національним інтересам, навіть через святе, кров хлопців, які загинули."
 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 11041673_1559045164362336_3258905670289082432_n

ПРОВІДНИК: ВЛАДА БОЇТЬСЯ “ПРАВОГО СЕКТОРА” БІЛЬШЕ, НІЖ СЕПАРАТИСТІВ
Лікарня Мечникова – одна з найкращих в Дніпропетровській області. Під час найгарячіших моментів війни на сході України поранених безперервним потоком направляли саме сюди. Деякі знаходяться тут і зараз. І тут же після чергової операції досі перебуває Дмитро Ярош, лідер «Правого сектора» і народний депутат.
Вхід в його палату серйозно охороняється бійцями. Не важливо, хто прийшов, сумку про всяк випадок просять залишити за дверима, а також, надіти халат і бахіли. Сам Дмитро Ярош відразу ж запрошує в палату, але покірно чекає, поки прохання солдат буде виконана. «Це моя дружина, Олечка». Дружина весь час перебуває в палаті. На всю стіну над ліжком лідера «Правого сектора» розтягнутий червоно-чорний прапор, всюди висять малюнки дітей зі зворушливими написами. «Надсилають весь час щось. Якось прокидаюся після першої операції, дивлюся, а перед ліжком стоїть вишита величезна картина хрестиком, Тарас Бульба з Остапом. Такі колоритні! І так красиво вишито, відтінками. Якась жінка вишила, через хлопців передала. Додому відправив, на стіну повішу. За цей рік стільки надарували, музей можна відкривати». На вікні акуратною стопкою лежать документи, запити.
Рука Дмитра в пов’язці, що прикріплена до плеча. На ноутбуці він показує знімок травми після поранення. Крупний осколок вилетів наскрізь, вирвав половину руки буквально, разом з кісткою, зачепив артерію. Дивитися важко. Неможливо повірити, що після такого руку врятували, мало того, вона функціональна. «Коли приїхали ізраїльські лікарі, від наших тут були в захваті. Дуже високо оцінили». Дмитро з гордістю демонструє, що може дістати рукою до голови, до обличчя, ворушити пальцями. Сам – дуже бадьорий і радий гостям. Наша бесіда відбулася в той самий день, коли вийшов наказ покинути зону бойових дій «Правому сектору», а в Дніпропетровську представили нового голову адміністрації. Провідник «Правого сектора» поділився з нами як він бачить ситуацію, що склалася, а також, розповів про стосунки з владою, майбутньому волонтерських батальйонів та багато іншого.
ПРО НАКАЗ ПОКИНУТИ ЗОНУ БОЙОВИХ ДІЙ
- Ну от бачу, зараз почали «давати задню» (про коментарі властей щодо відведення військ ПС). «”Правий сектор” з “АТО” ніхто не виселяє. Їм запропонували вступити в ЗСУ або Нацгвардію. Вони поки в роздумах. Генштаб». Так ніхто не робить. У мене домовленість. Я встаю, приїжджаю і ми розмовляємо. Тим більше, є предмет обговорення – радник на громадських засадах. З конкретними функціональними напрямами, серед яких – кураторство добровольчого руху і військово-патріотичне виховання. Для ДУКа є простір для маневру.
Я готував законопроекти про соціальний захист добровольців, але так розумію, Порошенко дав команду «не пускати». На мій погляд, Порошенко не розуміє досі, в якій країні живе, не розуміє реалій. Я ніяк не форсую події, зі свого боку. А вони чомусь розгойдують ситуацію. Наші політикани, які стали державними мужами, волею обставин, волею народу, ціною крові, пролитої на Майдані та в цій війні, занадто залежні від думки з-за кордону. Путіна, Меркель, Олланда. Їм дають алгоритм поведінки, вони будуть йому слідувати. Навіть якщо це буде на шкоду національним інтересам, навіть через святе, кров хлопців, які загинули. Ось звідти це все і «вистрілює». Я це зрозумів ще по аеропорту. Мене довго просили, щоб я вивів ПС звідти. Там якраз інтенсивність бою спала, в то «перемир’я», яке було досить ефемерним. В кінці листопада я відвів бійців. Часто було таке, що мої зупиняли армійців, які тікали, пересмикувало затвори і просто-напросто не давали здати аеропорт. По два рази нам віддавали розпорядження відійти від аеропорту.
Ми тільки вийшли – старий термінал здали. Стало зрозуміло, що і новий термінал на черзі – питання часу, буде чи захоплений або зданий.
Хоча ми пропонували дуже багато варіантів. Винести вогневі позиції за його територію. Підірвати злітну смугу поперек, прокопати траншею, це 600 метрів від медіавишкі, яку ми тримали. Ми туди зайшли першими і потім завели досвідчених армійців. Водяне зачистили, висоту взяли над ним, над аеродромом. Тобто, ми планували взяти повністю, і при нормальному управлінні та операціях не було б жодних проблем з утриманням цього рубежу. Ми навіть пропонували їм побудувати новий термінал!
Вони на нас подивилися, як на… А це дуже просто. Треба морські контейнери; зариваються в землю, наповнюються грунтом, їх навіть з танку не проб’єш, це можна зробити за один день. Абсолютно ні на що не йдуть. Зараз в Широкино рота варто, теж скандал почався. Мені вже повідомили, що є наказ про відведення військ «Правого сектора» з Пісок і Широкино, і взагалі, ми ж представлені по всьому фронту, і медичні бригади у мене працюють, і Госпітальєрський (медичний підрозділ – прим.), і бойові підрозділи… Це багатьом не подобається. Армійцям в тому числі.
ПРО ВІДНОСИНИ З АРМІЙЦЯМИ
Коли ведеться вогонь по нашим, вони, як правило, не сидять і ведуть вогонь у відповідь. Переважно, ми в хороших відносинах з тими бригадами, з якими воювали. Але ось перед пораненням, коли я був на Луганщині, перед Щастям, відвозив госпітальєрів, нас приймали не дуже… Але там і війна інакше, ніж на Донеччині. Блокпости близько один до одного. Вони навіть ходять у гості один до одного (сміється). Як в Афгані колись було, коли польові командири між собою домовлялися, мирно існували. Поки не стався випадок, коли нацгвардійці на джипах не влетіли на блокпост на той бік, не зупиняючись (були нетверезі), ті їх розстріляли. З нашого боку почали підтягувати БТРи, щоб їх витягнути, з того боку почали підтягувати важку зброю, і ось так воно починається.
А до того співіснували мирно. А на Донеччині все набагато безкомпромісніше. Читав недавно якийсь їхній (противника – прим.) сайт, пишуть, «30 мобільних груп “Правого сектора” з важким озброєнням кочують по фронту» і дракони їхні (сміється). У мене в одному з батальйонів хіба 20-міліметровий міномет з усього важкого озброєння. І то… Відстрілюємось їм.
ПРО ЗАКОНОПРОЕКТИ, ПЛАНИ ТА СТОСУНКИ З ВЛАДОЮ
Хочу запропонувати в деяких законопроектах, щоб комплектація збройних сил йшла за трьома напрямками: призовники, контрактники і добровольці. ДУК вивести, як добровольчий резерв, зі своєю сферою відповідальності. Один із законопроектів я вже зареєстрував. Помічники передали. Звичайно, знадобляться зміни в інших законодавчих актах.
Це буде природний зв’язок збройних сил і добровольців. Ми-то ніколи ним не були підпорядковані. Ми спочатку встановили нормальні стосунки з головним командуванням. Просто ті пропозиції, які ми отримували, ще навесні… Спочатку, наприклад, домовилися в адміністрації президента, з Пашинським, що працюємо в підпорядкуванні головного управління розвідки. А в міністерстві оборони, вони нам: «Територіальна оборона» в чортзна якій області. Зачекайте, але ж ми говорили про інше?! «Ні, ну ми потім змінимо…» Е, ні, хлопці, кажу, я знаю ваше міністерство оборони, цю бюрократію, знайдете будь-які причини, щоб ми не воювали. Змушені були відмовитися. А потім таких пропозицій було багато. То в складі однієї бригади, то іншої. Всі, хто хотів піти, пішов у «Айдар», в «Азов», у ЗСУ, ми ж не тримаємо нікого. Але є люди, які не вірять військовому командуванню, і мають причини не вірити. Після Іловайська, Дебальцева.
Зараз ось говорю з бійцями, вони запитують, «ви кому нас віддаєте на розтерзання?» Якби вони (влада – прим.) активно управляли, були б модернізовані нормальні збройні сили, з нормальним ставленням до особового складу, не треба було б ні ДУК , ні всього іншого. А те, що я бачу, не у всіх, але в багатьох частинах – роботи з особовим складом взагалі не ведеться ніякої. Немає такого, щоб прийшов замполіт, розповів політичну ситуацію, пояснив мотивацію, чому ви тут знаходитеся, для чого штурмувати або захищати об’єкт, такого немає. Це радянські зразки управління – вони не працюють. А у нас все будується за натовськими стандартами. Відсутність бюрократії дає повну мобільність. Ми не ідеальні, звичайно, але набагато ефективніше, ніж сьогоднішня регулярна армія. Якщо б ще мали достатню кількість озброєння, думаю, і за чисельністю переважили би незабаром збройні сили (сміється). Знаю багатьох, серед комбатів і бійців ЗСУ, які відразу б перейшли, якби нам дали озброєння.
Одного вони (влада – прим.) не можуть зрозуміти – думають, що я з ними конкурують за владу. Та не потрібно воно мені взагалі! (цензурували). Потрібно було б мені у владу – давно б зайнявся цим. Мені війну виграти і няньчити онуків – більше нічого не треба. Все.
(Дружина Оля: «А я?! ..» – Д.Я .: «Ні, ну і ти, звичайно ж, сонце! Один одного будемо няньчити»)
У законопроекти, що я вносив, внесли правки, на минулій сесії в четвер мали голосувати, так і не голосували, і взагалі, незрозуміло, чи проголосують, після всіх цих висловлювань про «цинічних бандер» і «любителів постріляти» (прим. – про вбитого співробітника СБУ)… Я знаю, що він (Порошенко – прим.) нас боїться. На дух не переносить. Я йому в очі все говорив. Коли був Іловайськ і перші домовленості. Бій іде, а мені доповідають – «мінські домовленості підписані». Набрав його помічника, передай, кажу, що це ідіотизм повний. І здача національних інтересів. І ще передав, що ми Януковича зняли, так і його зняти можемо. Образився сильно.
Я можу все зрозуміти, дипломатичне маневрування, відтягування часу, створення збройних сил. Але що мене вбило – перемир’я у вересні. Дебальцеве. Був, наприклад, момент, коли в Горлівці залишилося до роти сепаратистів, ми могли увійти туди. Дебальцевського наступу на нас могло не бути. І що? Ніяких команд. Втрачали шанс – ті нарощували сили. А нам відмовляли у запитах на озброєння. Але вони (влада – прим.) бояться ПС більше, ніж терористів, очевидно.
10 КРОКІВ, ЯК ЗРОБИТИ НОРМАЛЬНУ АРМІЮ
10 кроків – мало. Я б пішов шляхом «будівництво з нуля».
Генштаб ліквідується як головний орган управління на тиждень. Нічого на фронті це не поміняє все одно. Але весь генералітет, який є, треба повністю усунути.
Потім, і те, дуже обережно, по одному радниками, можна їх зарахувати, з окремих питань. Майже у всіх частинах є полковники, офіцери потрібного рівня. Один-два таких офіцера можуть дати фору будь-якому генералу. У мене комбати дадуть фору армійському комбригу.
Далі – переформатування військових частин. Створення декількох професійних бригад. На фронті воюють до 50 000 бійців-офіцерів, приблизно. Армія 250 тис. Доганяє. Враховуючи ротації, можемо зменшувати кількість призовників, кількість компенсувати якістю, створювати матеріальну мотивацію. Хороша ідея – створити елітарний підрозділ, штурмову професійну бригаду, з високим рівнем зарплати, вона була б прикладом для інших частин.
На певному етапі, чув, американці були готові тренувати таку бригаду за свій рахунок. Все, що було необхідно – подати заявки на озброєння. Міністерство оборони цього не зробило і не пішло на створення такого підрозділу. На той момент це було дуже потрібно. Заявку так і не подали. Це відкритий саботаж. За таке взагалі повинні були б розстрілювати, час військовий…
Це швидко можна робити, є кадровий запас обстріляних бійців. А ті, що на дембель йдуть і мотивації немає, вони побудуть тут місяць на «цивілці», їх почне «ковбасити» від непотрібності, від корупції, несправедливості. На фронті завжди загострене відчуття справедливості. Так що вони будуть знову намагатися йти воювати. А це обстріляні люди, знають, що таке війна. На їх базі можна зробити боєздатні частини.
Хто реально зараз готовий міняти армію? Ну, Полторак принаймні готовий на це… Але потрібно діяти. Троцький, коли будував з нуля, на основі червоної гвардії, сформував дуже боєздатну силу за короткий термін. Але це потрібно робити без оглядки кожного разу «а що ж нам скаже закон». Є військова необхідність. Треба на себе брати відповідальність. На війні важливіше ефективність, а не закон, тому, що це життя людей. Треба – чорт з ними, з тендерами – взяли, що потрібно, поїхали.
ПРО ІНОЗЕМНИХ ІНСТРУКТОРІВ
Будь-який досвід треба переймати. Знадобиться. Ми теж наймали інструкторів, звідки тільки не приїжджали. Наша армія не воювала, їхня армія після Іраку, Афгану, і так далі. Коли інструктори бачать, що наші зацікавлені, вони із задоволенням діляться знаннями, це дуже до речі. Вони порівнювали, заїжджали до армійцям. Кажуть, це не муштра, їм не цікаво. Відбути годину занять, все. А у добровольців очі горять, море запитань, звичайно, тренери звичайно в захваті. У мене в одному з батальйонів 4 грузинських інструктора, вони теж пройшли тренінги. Коли вони працюють, вони працюють по схемах. Ідеального забезпечення, організації зв’язку. Коли бачать, як смскою по мобільному керують боєм (сміється), їм складно таке зрозуміти.
ПРО РОБОТУ У ВЕРХОВНІЙ РАДІ
Он на вікні депутатські запити лежать. Я не дуже прагнув туди, по правді, це хлопці придумали, я не дуже хотів, знав, що не моє.
(В палату входить лікар, голова відділення реанімації. Дмитро з повагою представляє його нам, пропонує йому каву, той погоджується зайти через 10 хвилин. «Олечко, зроби нам, будь ласка, кави» – просить дружину)
ЩО БУДЕ ЗДОБРОВОЛЬЧИМИ БАТАЛЬЙОНАМИ
Легітимізація статусу допоможе врятувати волонтерські структури. Але не може ДУК просто піти в підпорядкування збройних сил, в їхню штабну структуру. Тому, що ми будемо ліквідовані. У мене деякі керівники батальйонів без вищої військової освіти, а деякі взагалі без вищої освіти. Відразу злетять з посад. Але вони ефективніше, ніж ті, у кого по дві вищі. У нас повинна бути своя система звань, ієрархія, і можливість розвиватися. Це повинно бути зафіксовано в законі. Потім, після війни, якщо захочуть, отримають вищу освіту. У нашому статуті написано: ДУК сформований і діє тільки в період війни. Крим повернемо, територіальну цілісність відновимо, тоді і розпускати. Дисципліни у нас більше, ніж у армійців, часто. Але знаходження, наприклад, командира на передовій, лініях оборони або наступу – нормальне явище. Знайдіть таких генералів, які приїдуть туди і керуватимуть бійцями в окопах.
Бійці наші добре забезпечені касками, броніками і так далі. Нас забезпечують волонтерські структури. Якщо ми залежатимемо від тендерів, толку не буде. Ми ніколи не ставили за мету отримати важку техніку, ми легка піхота, максимум – міномети можуть бути. Не відмовимося від танків, звичайно, але це не є мета. Ми пропонуємо зовсім інші схеми ведення бою. Після аеророзвідка на броньованих пікапах або «кугуаром» можуть вийти на «передок» (передову – прим.), За три хвилини відпрацювати мішені і виїхати. Їх артилерія буде накривати позиції, але не буде, кого накривати.
ПРО «ПЕРЕМИР’Я»
Воно відносне, ми ж бачимо, що на багатьох ділянках іде бій. Скільки це триватиме – залежить від Путіна і його рішень. Вони накопичили сили для удару, будуть обманні напрямки бою і будуть основні. 3-4 ударних угруповання у них є. У Донецьку є, можуть піти на Костянтинівку, Слов’янськ, для них це символічно. Другий напрямок – Маріупольський. Третій – станиця Луганська, Щастя, там напрошується черговий «котел». І Волноваха. Вони будуть чекати, поки поля висохнуть, щоб почати наступ. Ми не бачимо їх шахової дошки, може буде і авіація. Однозначних висновків немає.
ПРО ГОТОВНІСТЬ ДО НАСТУПАЛЬНИХ ОПЕРАЦІЙ
Армія не буде готова, якщо її не готувати. Зараз, за зміну особового складу, коли одні йдуть на дембель, а на зміну їм приходять необстріляні, що не дуже вдалий час для нашого наступу. Треба, щоб люди «змужніли». Підготувати наші ударні угруповання, щоб не вийшло, як в Дебальцевому. Нас колись переконували, що Росія (регулярні війська) не перейдуть кордон. «Та ви що, ніколи!» Сталося так, як ми і говорили. Кордон перейшли і нас відсунули, ми отримали стратегічну поразку.
ПРО ПОРІВНЯННЯ З 17-М РОКОМ І ПЕТЛЮРОЮ
Ці порівняння недоречні в принципі. У нас хоч якась, але є держава. 23 роки. У Петлюри не було нічого. Ні держави, ні державних інстанцій. Навіть щодо конфлікту Коломойського і Порошенка видно, що не було в нього (Коломойського) претензій на абсолютну владу. Це з’ясування стосунків олігархів, ПС туди не влазить, це їхні особисті справи. Але не було тенденцій створення Дніпропетровської республіки тощо, хоча йому це намагалися приписати.
Поки виходили, вдалося поспілкуватися, просто по-жіночому, трохи з Олею, дружиною Дмитра, дуже спокійна, приємна жінка. «Коли Майдан був, весь час переживала. Коли там стрілянина була, кожні півгодини дзвонила, просто щоб голос почути, і все. Неможливо так весь час, у такому стані бути. Я просто зараз заспокоїлася, і думаю … на все воля Божа. Це наше життя ».
За матеріалом М.Лєбєдєвої, LB
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 10:43 am


31 марта 2015 года
В последний час
С 1 апреля, будем считать, поздравил заранее. Андроид усмирён.
Итак. Очень серьёзная каша заваривается в районе Баб-Эль-Мандебского пролива, в Йемене. Саудовская Аравия возглавила, по сути, целую суннитскую коалицию. Удивляет количество союзников суннитского королевства. О присоединении к военной операции против повстанцев Хути заявили Кувейт, Бахрейн, ОАЭ и Катар, также Египет, Марокко, Иордания и Судан.
На стороне шиитов выступает Иран, за спиной которого ну ни фига ни разу не видны "х...вые уши".
На фоне резко осложнившейся нефтяной логистики вырастет цена на нефть, что на руку известным силам.
Так что - весна обещает быть совсем не скучной.
На наших фронтах возрастает напряжение - молотят в районе Широкино.
Зато в Луганской области наконец-то начались подвижки в благую сторону - укропская злобная хунта цинично восстановила мост между Северодонецком и Рубежным. На очереди - мост между "Севером и Лиссабоном".
Будем жить!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 10:42 am

11 ч. · 

Сегодня мой взвод 7 батальона ПС организованно выдвинулся на зачистку посадок от растяжек противника и позиций наблюдателей. Затем был проведен налет стрелковым оружием и подствольниками по позициям неосовков. Для большинства из этой группы это был первый контакт с врагом. Вата ответила крупнокалиберными пулеметами и АГС 17. Как всегда красные налажали и спалили свои огневые точки. Организованно отступили. Все молодцы, действовали четко, огонь противника игнорировали, никакого колхоза. Позже выложу видео с разбором выхода сразу по возвращению на базу.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 9:58 am


Адміністрація Президента продемонструвала блискавичну реакцію на критичні зауваження щодо кадрової політики на території Луганської області,зокрема у Сватівському районі,який знаходиться під юрисдикцією української центральної влади.
Вчора у ЗМІ я розмістив статтю "Чому влада не довіряє українському Донбасу?" в якій йшлося про те, що в Луганській області на територіях,які контролюються українськими військовими при владі досі залишаються ті самі люди, які виконували вказівки Партії регіонів і КПУ, ті самі, що влаштовували незаконний референдум 11 травня.
В статті наводився приклад призначення на початку травня 2014 головою Сватівської райдержадміністрації Олексія Борзило,який свого часу був активним учасником місцевого «Антимайдану» і депутатом райради від «Партії регіонів».Під час Євромайдану Борзило брав активну участь у мітингах і акціях, організованих місцевим відділенням «Партії регіонів» і закликав Віктора Януковича «вжити всі законні і незаконні заходи» щоби ліквідувати Майдан у Києві.
Сьогодні Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження № 311/2015-рп про звільнення О.Борзило з посади голови Сватівського районної державної адміністрації Луганської області.
"Звільнити Борзило Олексія Івановича з посади голови Сватівського районної державної адміністрації Луганської області", - йдеться в тексті розпорядження.
п.Цеголко, п.Луценко,міцно тисну руку.Зроблено перший крок на шляху очищення влади від антиукраїнських сил на Луганщині.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 9:51 am


Продолжаем работать по очистке Троещины и дальше. Но при попустительстве руководстве района, а может и в следствии корыстного умысла, наливайки по адресам Бальзака 57 и Маяковского 60/10 открываются вновь и вновь. А нам и представителям милиции приходится их вновь закрывать. Особое спасибо за помощь в осветлении проблемы представителям Нового канала и программы Абзац.
"- Вы что тут покупаете? Водку?
- Нет. Сок. Томатный.
- И часто вы его тут пьете?
- Раза три в день. Ик..." (с)Из сюжета.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 9:47 am

Бачо Корчилава

12 ч. · 


Дочка Kateryna Zinovieva прочитала мне вслух сообщения с сайта ДНР. Камеди и 95 квартал нервно курят в сторонке :-))) фиеричнее ничего не найти :-))))) ох и не всех война убила :-))))
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 9:31 am

Архив новостей читайте тут:
https://samooboronazp.ukraine7.com/t68-topic
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 EmptyСр Квіт 01, 2015 9:29 am

У Дніпропетровській області ‪#‎СБУ‬ спільно з міліцією попередила вчинення диверсії на Придніпровській залізниці.
Правоохоронці виявили встановлений диверсантами саморобний вибуховий пристрій на залізничному перегоні «Новомосковськ-Самарівка». Зловмисники розмістили тротилову шашку з бойовим запалом під рейкою на залізничній колії, якою невдовзі мав прослідувати пасажирський потяг.
Саморобний вибуховий пристрій знешкоджено, тривають невідкладні слідчі дії із встановлення осіб, які готували злочин.
Служба безпеки України закликає громадян бути пильними й негайно повідомляти правоохоронцям про підозрілі предмети, залишені на мостах, шляхопроводах, поблизу об’єктів стратегічної інфраструктури.

Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Спонсорований контент





 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015    Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015 - Сторінка 38 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Обзоры новостей и интересных статей начиная с 1.04.2015
Повернутися до початку 
Сторінка 38 з 38Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 20 ... 36, 37, 38
 Схожі теми
-
»  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 23.01.2015
» Обзоры новостей и интересных статей начиная с 29.04.2015
» Обзоры новостей и интересных статей начиная с 30.01.2015
»  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 5.02.2015
» Обзоры новостей и интересных статей начиная с 12.05.2015

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Народна самооборона Запорізької області :: Обзор новостей и аналитика, все свежие новости.-
Перейти до: