Народна самооборона Запорізької області
Ви бажаєте відреагувати на цей пост? Створіть акаунт всього за кілька кліків або увійдіть на форум.
Народна самооборона Запорізької області

домашня сторінка отряду http://samooboronazp.inf.ua
 
ФорумФорум  Останні зображенняОстанні зображення  ПошукПошук  ЗареєструватисьЗареєструватись  Вхід  
Вернутся на главную страничку сайта http://samooboronazp.inf.ua
Хто зараз онлайн
Зараз відвідувачів на форумі: 5, з них 0 зареєстрованих, 0 прихованих і 5 гостей

немає

Рекордна відвідуваність форуму (102 одночасно) відбулась Вт Серп 01, 2017 7:49 am
Пошук
 
 

Результати пошуку:
 

 


Rechercher Розширений пошук
Квітень 2024
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
КалендарКалендар
Найактивніші користувачі
Admin
Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Vote_lcapОбзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Voting_barОбзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Vote_rcap 
bandera
Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Vote_lcapОбзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Voting_barОбзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Vote_rcap 

 

 Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015

Перейти донизу 
Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Наступний
АвторПовідомлення
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:55 am


Тарас Березовец

1 ч. · 


Позитивное решение МВФ о выделении Украине $17,5 млрд - это поставка нелетального финансового вооружения тогда, когда экономика в этом остро нуждается. Согласие Фонда было получено сразу после принятия Радой пакета законов в рамках сотрудничества с МВФ. Это доказывает, что когда Украина выполняет домашнее задание, партнеры всегда выполняют свои обязательства. Более того, этот транш откроет дополнительный финансовый краник для других вливаний. МВФ дал добро потому, что его ранее дали Штаты. И этим все сказано. Доброе утро.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:54 am

Тарас Березовец

13 ч. · 


Политический лидер не имеет права проявлять нерешительность в решающий исторический момент. Особенно если это президент Соединенных Штатов Америки. Обама должен сделать свой выбор, или его сделает за него Путин.


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Safe_image.php?d=AQBFkstGh0xNbfEi&w=158&h=158&url=http%3A%2F%2Fnv.ua%2Ftheme%2Fimg%2Fnewtime_logo



Тарас Березовец: Хромая утка. Обаме пора принять вызов Путина
 

Нерешительность американского президента в вопросе поставок летального оружия Украине лишь...
NV.UA
http://nv.ua/opinion/berezovets/hromaya-utka-obame-pora-prinyat-vyzov-putina--38528.html
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:51 am

Borys Filatov

12 ч. · отредактировано · 


..Увы, но подобная нечисть дохнет не от болезней, а исключительно на виселице, в тюрьмах Шпандау или Свениненген, ну или, в лучшем случае, от лопаты в сфинктере...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:49 am

Борислав Береза

2 ч. · отредактировано · 


Путин пять дней не выходит в люди и отменил встречу с президентами эсенговии. Блогосфера заинтересовалась, а не отбросил ли коньки ВВХ? С ним все хорошо,- неуверенно оправдывались Песков, Сурков и другая шелупонь. И вот тут они напомнили мне старый анекдот. Едет мужик в автобусе, а ему припекло в туалет. И для того, что бы сдержаться он начал аутотренинг практиковать. Стоит и бубнит "Я не хочу срать, я не хочу срать, я не хочу срать..." Вдруг автобус дергнулся и мужик продолжает свою мантру "Я не усрался, я не усрался, я не усрался..."
Я понимаю, что миллионы людей сейчас с надеждой ждут показ балета по всем каналам эрэфии. И судя по запаху из Кремля, там таки обосрались. И теперь занимаются аутотренингом. А что там происходит на самом деле покажет время.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:48 am

Егор Фирсов

12 ч. · 


Смотрю Шахтер – Бавария. С одной стороны, болею за наших, с другой - последний год всех и вся неосознанно измеряю подходом: "А за кого он?". Слушаешь радио, где играет, например, российская группа ДДТ, вспоминаешь высказывания Шевчука - делаешь погромче! Каких-нибудь российских, прости господи, «звезд» или Ани Лорак наоборот сразу переключаешь. Футбол – не исключение. Странно, но кроме Ярослава Ракицкого, я ни от кого из игроков Шахтера не слышал активной позиции по «ДНР», референдумам, Захарченко, войне, - в конце концов, в их родном городе. А именно их голос так ждали дончане! Любимой команды, символа Донбасса. Именно Пятова, Кучера, Шевчука ждали в Донецке ровно год назад на митингах в пользу Украины. Но – не дождались. Как не дождались от всего клуба и особенно его хозяина и за весь год этого кровавого безумия. И вот, поймал себя на мысли: когда раньше Шахтер играл в Лиге чемпионов, бывали моменты, когда я вскакивал с криками, закусывал футболку от волнения, а сейчас даже и не шелохнулся, когда Шахтер пропустил на 4-й минуте матча... Странно. Или наоборот?
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:47 am

Вахтанг Кипиани

2 ч. · 

Новини з глибоководного сімферопольського порту Салгір. Русскіє окупанти, учітє географію!


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 11060046_10153113653952410_3775369480402436785_n
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:45 am

Вахтанг Кипиани

13 ч. · 


Збувається передбачення Ванги: Путін тиждень не вийде з дому, а за цей час закарпатські будівельники замурують всі входи-виходи. Тут Росії і наступить триндєц. Баба Ванга ще не помилялась!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:44 am

Юрий Романенко

25 мин. · отредактировано · 


За год госдолг вырос с 40,3% от ВВП до 71,5% от ВВП Украины. Собственно говоря, эти цифры отражают суть того, что происходило в Украине. Представьте, что вы западный инвестор, вложившийся в Украину за последние 15 лет. Вдруг страна начинает лететь в тартарары и глубина падения выглядит угрожающей. 
Чтобы вы делали? 
Вы бы выводили свои деньги из Украины. При этом в 2008 корпоративный сектор Украины имел около 100 млрд. долгов. 
Как вывести эти деньги? 
Для этого нужно, чтобы должники имели возможность купить валюту на внутреннем рынке Украины. 
Что делал НБУ? 
Он давал рефинансирование банкам, которые скупали валюту и выводили ее за границу. 
Что в этой ситуации означают кредиты МВФ? 
Высиупают гарантией того, что процесс вывода капитала из проблемной страны будет успешен. При этом долги из корпоративных превращаются в государственные, что мы видим по цифрам. Со всеми вытекающими.

Таким образом, Яценюк и Порошенко четко выполнят ключевую функцию, кот интересует Запад - обеспечивают спасение западного капитала и его вывод с проблемного рынка. А что щепки летят, то уже проблемы туземцев.
Немного цифры по прошлому году: По состоянию на 1 октября 2014 года прямые иностранные инвестиции в виде акционерного капитала в Украине составили $48,52 млрд. Аналогичный показатель в январе текущего года был на уровне $56,9 млрд, т. е. по данным Госкомстата украинская экономика потеряла примерно седьмую часть финансовых вливаний.
По итогам девяти месяцев общий объем прямых иностранных инвестиций (ПИИ) сократился на $4,47 млрд или 14,9% в сравнении с началом текущего года. При этом по информации экспертов негативная курсовая разница к концу третьего квартал 2014 года достигла $9,41 млрд. Отток капитала зарубежных инвесторов за отчетный период составил $10,3 млрд, а вложено в экономику за это же время было чуть более $1,9 млрд. Портфель ПИИ уменьшился на $8,4 млрд.
http://est.ua/press/news/56082/
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:43 am

Юрий Романенко

9 ч. · 


Одна мутная новость о здоровье Путина активизирует мозги десятков миллионов баранов. Ну хоть так.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:42 am

Юрий Бутусов

27 мин. · отредактировано · 


Советник "Первого": "Меня общественное мнение в Фейсбуке не беспокоит ни с какой стороны"
Прочел свежий статус Юры Бирюкова:
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1576807369254741
"Волонтер-пессимист - все пропало, война, пиздец-ужас, ЗРАДА! Соберет 100500 лайков, 100500 репостов, 1000 поддерживающих комментов.
Журналист-псевдоэксперт - все пропало, Муженко предатель, пиздец-ужас, ЗРАДА! Соберет 100500 лайков, 100500 репостов, 1000 поддерживающих комментов.
Я написал пост о том, что в МО произведена революция в сфере государственных закупок (https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1576728305929314). Еще убогенькая, еще корявенькая, несовершенная. Но неотвратимая реформа, не дающая воровать, не позволяющая зарабатывать сверх-прибыли... Попросил о помощи с распространением данной информации, ведь нам надо достучаться до максимального количества производиетелей. Это позволит еще более существенно экономить бюджетные деньги. Пффф... Пщщщ...
130 000 подписчиков и только 5% сочли эту новость достойной репоста.
Вы думаете, что стране нужны реформы? Вы думаете, что кто-то в Фейсбучике готов помогать проведению реформ? Ага, да. 5 - 10%.
Остальным - НАСРАТЬ.
Меня это как-то сильно удивляет или заботит? Неа. После рассказов про то, что наша команда припала к кормушке, что мы продались ЧоколатенФюреру, после истерик про наше неприятие идиотских советов - меня общественное мнение в Фейсбуке не беспокоит ни с какой стороны.
Как-то так.
А вы говорите реформы".

Очень забавно. "Волонтеры-пессимисты" и "журналисты-псевдоэксперты" в свое время вместе с тобой, Юра, помогали спасти 79-ю бригаду и другие части из котла в секторе Д. Волонтеры-пессимисты и журналисты-псевдоэксперты сделали тебя советником президента, пиарщиком которого ты сейчас работаешь в свободное от выполнения обязанностей советника министра обороны время. Ты усвоил от Порошенко самую плохую привычку - тебе тоже "на..." на мнение людей, ты не уважаешь всех, кто тебе указывает на ошибки.
В июле 2014 тогда еще "волонтер-пессимист" Юрий Бирюков просил меня помочь спасти 79-ю бригаду из котла под Изварино. Я ходил на митинги родственников 79-й, 72-й, 24-й бригад. Порошенко и Муженко отрицали, что войска окружены, а я "журналист-псевдоэксерт", слетал на КП сектора "Д", и написал статью о масштабе трагедии. И как-то так совпало, что именно на следующий день, после скандала в СМИ, который раскрутили мои коллеги - другие "журналисты-псевдоэксперты", Порошенко дал приказ на вывод войск, и начали готовить операцию. Когда его друзья сидели в "котле" - Бирюков почему-то очень болезненно относился к "котлам", и и всеми силами сражался за спасение жизней воинов. И я уважал его за эту борьбу.
А теперь Юра Бирюков пытается оболгать всех тех, кто помогал ему спасти парней из окружения, всех, кто привлекал внимание к беде, которую командование АТО и президент не замечали.
Советником президента Бирюкова взяли потому, что "журналисты-псевдоэксперты" и "волонтеры-пессимисты" каждый день писали и показывали о неспособности Минобороны и Генштаба наладить снабжение армии - а власти рассказывали, что все под контролем, и все решается. Порошенко понял, что не справляется с ситуацией, и пригласил на помощь самого популярного на тот момент волонтера - - хотя его фонд не является крупнейшей волонтерской организацией. Но у Юры харизма, телегеничность, он хорошо пишет и хорошо говорит, и очень многое делает сам. К сожалению, вместо советника, который помогает президенту делать реформы, Юра превратился в советника, который занимается вещевым довольствием, питанием, и всеми силами защищает президента, чтобы Порошенко мог и дальше никаких реформ в армии не проводить.
Сколько раз я после этого не общался с Юрой - он всегда очень критиковал Муженко и его банду, особенно Пушнякова.
26 января Юрий Бирюков позвонил мне, и сказал - я передаю смысл: "Все, я не могу стоять в стороне, когда гибнут мои товарищи, когда погибло столько людей в терминале. Я решил поддержать требование убрать Муженко, так больше воевать нельзя. Он не умеет планировать операции - я там был в штабе и видел. Муженко был бы хорошим командиром бригады, но он совершенно не может быть начальником Генштаба. Комбат-1 79-й бригады "Майк" давно предлагал конкретные меры, чтобы обезопасить аэропорт, но Муженко ничего не принял. Я буду бороться, и мы уберем Муженко. Будем менять его на Воробьева".
После этого 27 января Бирюков написал вот этот статус: 
"Гена, Гена, Гена: да-да-да! (уже)
Витя, Витя, Витя: нет-нет-нет! (надеюсь)"
https://www.facebook.com/yuri.biriukov/posts/1553346914934120

Имеется в виду - Геннадия Воробьева назначить начальником Генштаба, а Виктора Муженко - уволить.
Мои критические статьи о Генштабе и Минобороны я пишу только после консультаций с действующими военными - и сам Юра неоднократно также помогал мне критиковать действующую власть.
Бирюков очень поддерживал мои статьи о назначении Геннадия Воробьева, и обещал, что банду Муженко он уберет, уговорит "первого", и поставят наконец нормального человека руководить армией.
Но после этого в феврале все резко поменялось. Юра перестал писать как волонтер - а начал писать как пиарщик президента Порошенко. Причем абсолютно аморальный пиарщик. Вначале он обгадил жителей Западной Украины, что они якобы уклоняются от мобилизации, когда вся остальная Украина план мобилизации якобы выполняет - обвинил несправедливо, огульно, на основании лживых фактов. Надеюсь, у него хватит смелости когда-то повторить свою ложь солдатам из Западной Украины. Я тогда думал, что Юра переутомился, но когда его ложь разоблачили - он даже не подумал извиниться. Наоборот, написал, что все правда.
Теперь Бирюков начал пиарить Муженко, и пытается защитить власть от всякой критики. И теперь он старается оболгать тех, кто на самом деле искренне помогал его карьере, потому что я надеялся, что принципиальный и решительный человек во власти способен многое изменить, что его-то система приручить не сумеет...
Сейчас Юра пишет про реформы в Минобороны. В его представлении реформа - это "запороговые электронные торги". В моем представлении реформа - это результат, это когда армия будет вся одета не в канадское, а в то, что закуплено на "запороговых электронных торгах".
Пытаясь дискредитировать критиков власти, Бирюков-пиарщик сам тормозит реформы, которые хочет провести "Бирюков-волонтер". Вот такое раздвоение личности.
Для демонстрации полного отсутствия системных реформ в Минобороны я приведу пример с Гособоронзаказом на 2015 год.
Информирую всех - вчера очередной вариант Гособоронзаказа был отправлен на доработку. Будет делаться новый вариант. НИ КОПЕЙКИ денег по Гособоронзаказу 2015 года ни одно оборонное предприятие не получило. НИ КОПЕЙКИ.
Напоминаю - на дворе 12 марта! Деньги в бюджете есть, но работ никаких не проводится. Заводы стоят - директор одного западноукраинского бронетанкового завода говорит: "Извините, пусть те, кто ставит мне план на год, и не дает денег, расскажут, как такой план можно выполнить?"
Срывается вся программа перевооружения армии.
При этом с теми темпами, с которыми Муженко уничтожает украинскую бронетехнику, надо работать гораздо быстрей. В одном Дебальцево мы потеряли 127 единиц бронетехники всех видов и типов.
И меня, "журналиста-псевдоэксперта", очень беспокоит эта ситуация. И я считаю ее куда более приоритетной, чем даже очень хорошие "запороговые торги".
Отсутствие выполнения Гособоронзаказа - вот это горящая проблема Минобороны. Но, конечно, здесь президента пиарить не получится, здесь президента надо критиковать. А волонтер-Бирюков уже давно старается не мешать пиарщику-Бирюкову...
Я с уважением отношусь к попыткам Юрия донести позитив, к той огромной работе, которую он проделывает. Но зачем он пытается бороться со справедливой критикой власти? Попытки Бирюкова оболгать тех, кто критикует реальные проблемы, нападки на призыв на Западной Украине, на "волонтеров-пессимистов", на "журналистов-псевдоэкспертов" не приведут к тому, что критики станет меньше. Сейчас власть регулярно критикуют солдаты и офицеры на фронте.
Участие Юры в пиар-кампаниях по борьбе с "инакомыслящими" в унисон с пиарщиками власти не поможет ему быстрее модернизировать армию.
Говорят, в жизни надо пройти "огонь, воду и медные трубы". Огонь и воду Юра прошел достойно. А вот медные трубы оказались сильней.
Ключевая цитата Бирюкова в статусе:
"После истерик про наше неприятие идиотских советов - меня общественное мнение в Фейсбуке не беспокоит ни с какой стороны".

До назначения советником Юра думал совсем по-другому. Это сейчас Юрий Сергеевич заговорил голосом Петра Алексеевича. Теперь для Биркова правда не имеет значение - он просит у подписчиков только лайки и репосты...
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:34 am

Антон Геращенко
1 ч. · отредактировано · 

В прошлую субботу был обнародован факт воровства военного имущества в крупных размерах, офицером одной из военных частей в г. Шепетовка Хмельницкой области.
Для вывоза на ворованного из частного дома негодяя, который будет лишен всех званий и наград по решению суда, понадобилось 3 (три) КРАЗа загруженных доверху.
Что он наворовал, а значит, что было украдено у наших бойцов, у фронта - можно увидеть на этом видео 
Беру расследование этого дело на личный контроль.
Буду требовать от военной прокуратуры и суда дать реальный срок вору, который обкрадывает и без того нищую нашу армию.
Сколько ж еще таких воров в нашей армии нужно еще разоблачить, чтоб они наконец поняли, что после Революции Достоинства красть нельзя никому !
Тем более в армии!
Обратился к руководителям правоохранительных органов с депутатским обращением, усилить контроль за хищениями военного имущества и попытками его легализовать.
О каждом вопиющем случае грабежа нашей армии и Национальной гвардии буду незамедлительно информировать правоохранительные органы.
Прошу всех не равнодушных граждан сообщать мне через личку, электронную почту об известных Вам случаях воровства военного имущества.
— с Юрием Бирюковым и и еще 12.
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:14 am

Alex Dushenko

1 ч. · 


Египетский оркестр срочно вылетел в Москву!
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:06 am

Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 10:04 am


Правий Сектор США / Right Sector USA

8 ч. · 

Історія життя і кар’єри лідера “Правого сектора”
Демонізований Кремлем лідер Правого сектора Дмитро Ярош дізнався про бандерівців тільки в школі, майже все життя працював без запису в трудовій, став депутатом-прогульником і досі має славу серед знайомих м’якої людини.

Двері перед лікарняною палатою, де лежить чоловік, якого Кремль призначив головним жахом пострадянського простору, охороняють серйозно: шість молодих людей у формі і зі зброєю.
“До обшуку”, – безапеляційно пропонують вони. І дозволяють узяти з собою журналістам всередину тільки блокноти, ручки і техніку для запису та фотозйомки.
За дверима в просторій палаті з вузького лікарняного ліжка під українським і червоно-чорним прапором привітно, як дитина, посміхається власник тієї, що стала завдяки російському ТБ, знаменитої візитки. “Поедатель младенцев” і “распинатель мальчиков”. Він же – Дмитро Ярош. Народний депутат. Лідер Правого сектора (ПС) і командир Добровольчого українського корпусу (ДУК).
Сюди, в дніпропетровську лікарню ім. Мечникова, він потрапив наприкінці січня з травмою руки, отриманої від осколка Граду біля Донецького аеропорту. Дивом уникнув смерті від втрати крові.
“Мені просто пощастило. Першу допомогу буквально через десять хвилин після поранення мені надав медик з 93-ї дніпропетровської бригади – Роман. Я його ще обов’язково знайду, а поки передав йому пляшку віскі “, – говорить Ярош посміхаючись.
Він міг би отримати ще одне поранення – в ногу. Від нього лідера ПС вберіг опинився на шляху осколка пістолет, подарований другом.
Пістолет і тут з ним, в лікарняному ліжку. “Мало що, – пояснює він, ховаючи зброю в ногах.- Кажуть, [проросійський лідер Чечні Рамзан] Кадиров оголосив мене особистим ворогом”. І знову посміхається.
Довгий час Дмитро Ярош був невідомим широкому загалу керівником націоналістичної організації. Але один раз виникнувши з небуття на початку 2014 року на Майдані, Ярош став зіркою російської пропаганди, зібрав боєздатний і численний загін прихильників, пішов на фронт і легко обрався депутатом. Тепер у нього достатньо сил, щоб впливати на українську владу і воювати з могутньою Росією.
Бандерівець
Ярош народився в промисловому Дніпродзержинську – місті-супутнику Дніпропетровська. Батьки майбутнього націоналіста – звичайні робітники – були російськомовними, як і багато навколо, і абсолютно аполітичними радянськими людьми. Про Степана Бандеру і його сподвижників він вперше почув у школі.
“Один рік у мене була вчителька, яка багато розповідала про них. Погане, звичайно. Як тоді і належало. Але все одно вони в неї виходили позитивними героями “, – згадує Ярош.
Синьо-жовтий прапор головний націоналіст країни в перший раз по-справжньому побачив на екомітінге проти викидів коксового заводу в кінці 1980-х. Зацікавився, підійшов, поспілкувався з протестуючими. А вже в 1989-му він сам став першим, хто підняв його на Дніпропетровщині над офіційним будівлею.
У тому ж році, після недовгої роботи на місцевому металургійному комбінаті, – єдиному офіційному місці його працевлаштування до парламенту – Яроша призвали в армію. Служив він в ракетних військах на території Білорусії і Росії.
В короткий проміжок між школою і армією встиг стати членом Народного Руху України та Української Гельсінської спілки.
Мріяв про кар’єру військового, але реальність радянських збройних сил охолодила юнацький запал, але не інтерес до військової справи. Його Ярош реалізував в перші пострадянські роки, коли став членом-співзасновником, а пізніше і керівником Тризуба ім. Степана Бандери – воєнізованої громадської націоналістичної організації, заснованої Василем Іванишиним.
У Тризубі пройшли 20 років життя Яроша. За цей час він встиг заочно закінчити філфак Дрогобицького педуніверситету – той же факультет, що і його наставник Іванишин. Написати книгу і кілька років пожити в Тернополі, де йому довелося ховатися разом з родиною після розборок з дніпродзержинськими бандитами: Ярош з друзями заступився за людей, на яких ті напали.
“Я не хочу співати зараз дифірамби. Дмитро – не янгол і не монах, він буває твердий, принциповий і приймає жорсткі рішення, але це добра і чуйна людина “, – говорить про нього старий друг і соратник, хірург Ростислав Винар. Найбільше про характер Яроша, на його думку, свідчить той факт, що команда, яку лідер ПС зібрав ще 20 років тому, досі з ним.
Правосекам, як називають хлопців Яроша російські телеканали, Корбан виділив спершу одну базу, потім ще одну, вже з полігоном – на кордоні Дніпропетровської та Донецької областей. Команда Коломойського допомогла ПС з екіпіровкою, продовольством, транспортом.
Так виник ДУК – єдине досі не легалізоване військовий підрозділ в Україні. Воює він трьома батальйонами за погодженням з керівництвом Генштабу та АТО, але завжди автономно. Серйозніше всього ДУК підтримував і підтримує армію в районі Донецького аеропорту – в селі Піски. Там, де і був поранений Провідник – вище звання для лідера в Тризубі, присвоєне Ярошу в 2012 році.
За час війни корпус втратив десятки солдатів в бою. А також встиг публічно кілька разів посваритися з Генштабом через якість керівництва АТО.
“Ми готові увійти до складу армії, – запевняє Ярош, – але поки все те, що нам пропонували, ніяк не підходить”. Армійці хочуть організувати всього два взводи ПС в якійсь бригаді.” Для Провідника це смішно – у нього кілька тисяч людей воює, в тому числі в інших бригадах і батальйонах. А ще у ПС 14 батальйонів бійців в резерві. ДУК навіть призупинив набір новобранців – тому що не в змозі забезпечити зброєю всіх бажаючих. У правосеков воно переважно трофейне.
Ще один його аргумент проти вливання в підрозділи ЗСУ – бійці корпусу підготовлені краще, на думку Яроша. І безперечно для всіх – сильніше мотивовані. Навіть штаб ДУК, стверджує Провідник, працює за стандартами НАТО.
“Нам немає сенсу ставати радянсько-українською армією. Тому що так, як вона воює, ми цю війну не виграємо “, – вважає він.
Інтернаціонал і його скромний вождь
У ДУК б’ються люди різних національностей, релігій і політичних поглядів. Більшість з них – російськомовні. Прес-секретар Правого сектора – росіянин.
“Мої хлопці – найкращі бійці в світі: в атаку йдуть з посмішкою, вмирають – з гідністю”, – говорить Ярош, навіть якось підводячись з лікарняного ліжка.
Втім, в ДУК є не тільки хлопці. Хоча сам лідер ПС не прихильник гендерної рівності та не приховує цього, в батальйоні корпусу бореться дівчина – київська журналістка Олена Білозерська. Вона навіть воювала біля Першого – це ще одне прізвисько Яроша серед однодумців – і бачила, як того доводилося вбивати.
“Але на його обличчі я жодного разу не помічала вираження люті чи злоби, – розповідає Білозерська.- Він завжди з посмішкою, як у дитини, завжди володіє собою, ніколи не підвищує голос. І навіть команди подає неголосно”.
Будинок біля Яроша в Дніпродзержинську. Вірніше – скромна його половина: у другій живе 76-річний пенсіонер. Іншої нерухомості, та й взагалі будь-якого майна, у Яроша немає.
На війні лідер ПС не менше аскетичний. Їсть те ж, що і підлеглі, живе там же, де й вони.
В операціях, в яких бере участь ДУК, Перший командує невеликим загоном власної охорони. До поранення більшу частину часу він проводив у Пісках.
За все у відповіді
Російська влада примудрилася порушити проти Яроша кілька кримінальних справ, преса РФ звинувачує його в самих неймовірних гріхах. На батьківщині ж до нього не так багато претензій.
Перша – його таємна зустріч з Віктором Януковичем 20 лютого 2014, про яку лідер ПС спочатку промовчав. Лише пізніше розповів, що колишній президент пропонував йому забрати своїх людей з Майдану і отримав відмову.
Друга – чому ніхто з ПС не загинув 20 лютого на Майдані, коли снайпери розстрілювали найрішучіших активістів. “У нас на Інститутській ніхто не загинув, бо підготовлені бійці ПС ніколи б не пішли беззбройними на автомати. Ніхто б не віддав їм такого наказу “, – відповідає за свого Першого Білозерська.
А ще небувала активність російських ЗМІ навколо постаті Яроша викликала серед деяких українських журналістів і політиків підозра, що ПС – це проект Кремля.
“Ким я тільки не був, – посміхається сам правосек.- Зустрівся з послом Ізраїлю – агент Моссада. Познайомився з Коломойським – проект Коломойського “. І додає, що ніколи не був нічиїм проектом.
У команді Коломойського також стверджують, що політичних відносин з Ярошем не мають. Хоча той і обрався у Верховну раду на Дніпропетровщині – однак на тому окрузі, який ближче до АТО.
До потрапляння в Раду командир ДУК ще й виставляв свою кандидатуру на пост президента. Але, як стверджує Артем Скоропадський, прес-секретар ПС, робити цього Ярош не хотів. Соратникам довелося довго і наполегливо його вмовляти – мовляв, це корисно для популяризації ПС.
Вибори Ярош програв – набрав менше 1% голосів. Але популяризація відбулася, коли російські канали несподівано оголосили: лідер ПС лідирує в гонці. Коли тема була відіграна, про це повідомлення журналісти з РФ забули.
З тією ж небажанням Ярош пішов і на парламентську кампанію. Тепер разом з Андрієм Білецьким, командиром добровольчого полку Азов, він став головним прогульником в парламенті – більшу частину часу проводить на фронті.
“Так, його не можна назвати політиком, – підтверджує нардеп Борис Філатов, колишній заступник Коломойського на Дніпропетровщині і тепер уже товариш Яроша.- Він безумовний лідер нації. До нього не прилипає бруд “.
Зараз головний правосек готується до наближення складної операції – ізраїльські лікарі, виписані Корбаном і Ко, зроблять йому імплантацію ліктьового нерва пораненої руки. Чи допоможе вона людині з візиткою Яроша, поки точно невідомо. Сам пацієнт в будь-якому випадку має намір повернутися на війну. Підкреслюючи, що буде рахуватися з політичними домовленостями президента, підписаними в Мінську. Хоча в них не вірить – вважає, що війна на цьому не закінчиться.
“Головне завдання зараз для мене – виграти війну, тобто звільнити окуповану територію, – каже цей дивний український політик, який не любить балотуватися, не хоче носити костюми і не прагне спілкуватися з журналістами.- А тоді вже нехай інші займаються політикою. А я відпочину. Якщо доживу “.

http://pravyysektor.info/…/vizytka-yarosha-istoriya-zhytty…/

 


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 11053360_1611841725701449_7441855613054168287_n
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 9:55 am

Лиана Михайловна поделилась ссылка.

3 мин. · 

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Safe_image.php?d=AQAXIqtNFNxA6f2K&w=470&h=246&url=http%3A%2F%2Ftexty.org.ua%2Fmod%2Ffile%2Fthumbnail

Знакомьтесь – пожизненный судья Ольга Джарты (ФОТО) | CRIME.in.UA
 

Верховная Рада назначила бессрочно судьей Хозяйственного суда Киева дочь покойного премьера Крыма Василия Джарты Викторию.
CRIME.IN.UA
http://crime.in.ua/news/20130418/Dzharty-suddiya
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 9:45 am

Alex Dushenko
15 ч. · отредактировано · 


Волонтерское Антикоррупционного Бюро
Просьба сообщать о всех реальных фактах (желательно тех, которые можно будет доказать и докопать) коррупции или манипуляций. Просьба не спамить слухами, поставьте себя на место следователя и подумайте, как подтвердить Ваши слова (фото, видео, документы), чтобы эта инициатива не стала бульварной прессой, а превратилась в РЕАЛЬНЫЙ инструмент наведения порядка в оборонной сфере.




Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Safe_image.php?d=AQAq8V8Aiw2Ci18_&w=158&h=158&url=http%3A%2F%2Farmycorruption.net%2Fimages%2Fposter
Стоп Коррупция
 
Наш сайт создан для принятия обращений по фактам коррупции и злоупотребления в Министерстве Обороны, Генеральном Штабе, воинских подразделениях, военных госпиталях, предприятиях оборонной сферы
http://armycorruption.net/
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 9:37 am

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 ZpPn38slgyY
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 9:37 am

#UD_info
Хакери «вбили» Путіна 

Акаунт російського прем’єр-міністра Дмитра Медведєва в Твіттер знову зламали, пишуть блогери. Запис зі сторінки політика вже видалений, однак блогери встигли зробити скрін і навіть радісно прокоментувати таку подію

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 MMSPEAlicoc
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyЧт Бер 12, 2015 9:35 am

Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 10:35 pm

Александр Гладкий добавил 2 новых фото.


6 ч. · 


08.03.15г в 10:30 партизанами Тени (группа В) по координатам


47.129601,38.092142


По многочисленным просьбам мирных жителей,уставших от "освАбодителей",был подорван птм-3 Т-64,который находился в личной собственности одного дебила-гражданина (?!) России Дмитрия Козака (позывной Козак). Танк был подорван без его владельца,к огорчению.


Продолжение следует...
Слава Украине
P.S. В дальнейшем все фото уничтоженных оккупантов и их техники будут даваться с "ключом" 
как на фото ниже,дабы разные шараи-шариковы и прочие кремлевские швондеры нового руззкого мира не имели возможности легко перевирать факты.



Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 10425394_714083615376164_504970281454187943_n

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 10360622_714083612042831_5809529054317415304_n
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 10:33 pm

Денис Кораблев

2 ч. · 


аааааа жирно. короче, отопительный сезон считай прошел. газ уже в объемах больших не нужен. и тут укропы начинают хуесосить газпром: 
В текущем году российский оператор газа "Газпром" не в том положении, чтобы диктовать Украине какие-то условия по поставкам газа. - Коболев.
Доля российского газа в этом году составит не более 40% - глава "Нафтогаза"
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 10:31 pm

Денис Пятигорец

14 ч. · Луцк · 


Только что рассказали
Консул Украины в Кот д'Вуаре - ливанец, который не то, что законов Украины не знает, но и украинского языка.
А посол Украины в Сенегале - бывший русский военный...
Вот такая фигня, малята...
Обожаю свою страну Смайлик «frown»
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 10:00 pm

Roman Burko

1 ч. · отредактировано · 

Міністерство інформполітики ‪#‎МІП‬ анонсувало співпрацю з Inform Napalm


" В рамках співпраці Міністрества інформаційної політики України з відомими блогерами та інформаційними ресурсами, досягнуто згоди про залучення команди InformNapalm до ведення роз'яснювальної роботи та поширення достовірних фактів російського вторгнення в Україну, а також розміщувати публікації в зарубіжних інформаційних ресурсах.


Команда InformNapalm впродовж цілого року готувала унікальні матеріали та журналістські розслідування, проводила ідентифікацію підрозділів і вторгнення техніки російських сил, заповнювала інформаційний вакуум не тільки в українському сегменті Інтернет, але і публікувала матеріали на більш ніж 10 мовах для зарубіжної аудиторії..."http://mip.gov.ua/news/155.html

 
Ми лишаємось вільною незалежною командою із власною точкою зору та будемо допомагати (в принципі, вже рік допомагаємо) державі у веденні інформаційної протидії російській агресії. Будемо раді залученню до‪#‎InformNapalmCommunity‬ нових друзів, експертів, журналістів, політологів та ІТ-спеціалістів.
Разом переможемо. Слава Україні.


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 10422593_480482715432940_6200440786432970007_n
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 10:00 pm

Roman Burko

1 ч. · 


Покушение на главаря группировки “‪#‎Русь‬” и война террористических групп в ‪#‎ЛНР‬ . А также предприниматели, которые спонсируют террористов.


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Safe_image.php?d=AQArHhTDVrqILjbr&w=487&h=255&url=https%3A%2F%2Fnapalm.natocdn.work%2F2015%2F03%2FBendyks


Покушение на главаря группировки "Русь" и война террористических групп в ЛНР - Inform Napalm
 

Покушение на главаря группировки "Русь" и война террористических групп в ЛНР
INFORMNAPALM.ORG
https://informnapalm.org/6868-pokushenye-na-glavarya-gruppyrovky-rus-y-vojna-terrorystycheskyh-grupp-v-lnr
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Admin
Admin
Admin


Сообщения : 52388
Дата регистрации : 06.05.2014
Откуда : Запоріжжя

Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 EmptyСр Бер 11, 2015 9:59 pm

Roman Burko

6 ч. · 


Крупномасштабные военные учения российских оккупантов в Абхазии и регионе Самачабло – ‪#‎Грузия‬
‪#‎StopRussia‬ ‪#‎Terror‬ ‪#‎War‬


Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Safe_image.php?d=AQDan8AhVwFML6yq&w=487&h=255&url=https%3A%2F%2Fnapalm.natocdn.work%2F2015%2F03%2F7ltm2eYbl1o-knightoftwilight-09.01.2014-Dzarcemi


Крупномасштабные военные учения российских оккупантов в Абхазии и регионе Самачабло - Грузия -...
 

INFORMNAPALM.ORG
https://informnapalm.org/6752-voennye-uchenyya-rossyjskyh-okkupantov-v-abhazyy-y-regyone-samachablo-gruzyya
Повернутися до початку Перейти донизу
http://samooboronazp.inf.ua
Спонсорований контент





Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty
ПовідомленняТема: Re: Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015   Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015 - Сторінка 30 Empty

Повернутися до початку Перейти донизу
 
Обзоры новостей и интересных статей начиная с 10.03.2015
Повернутися до початку 
Сторінка 30 з 38Перейти до сторінки : Попередній  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 34 ... 38  Наступний
 Схожі теми
-
»  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 04.01.2015
» Обзоры новостей и интересных статей начиная с 19.03.2015
» Обзоры новостей и интересных статей начиная с 16.01.2015
»  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 23.07.2015
»  Обзоры новостей и интересных статей начиная с 5.08.2015

Права доступу до цього форумуВи не можете відповідати на теми у цьому форумі
Народна самооборона Запорізької області :: Обзор новостей и аналитика, все свежие новости.-
Перейти до: